Eino-Jüri Laarmann | nr 364

Ettevõtja, aktiivne Raeküla elanik, volikogu liige
https://www.parnuuhendab.ee/wp-content/uploads/2021/09/Eino-Juri-Laarmann.jpg

Olen alati olnud paras väänik. Väärikus, vastutus, sõnapidamine ja eesmärkide saavutamine on minu kreedo. Minevikku jäävaid tegemisi Pärnu linnas on mitmeid: Raeküla rannatee (trahvid 7100 krooni), elevant Raeküla randa ( sain planeerimisosakonna ettekirjutue maa kasutusloa puudumise kohta. See sai Eesti riigiga korraldatud ja luba vormistatud mõneeurose kasutustasuga ), sild üle Vallikraavi ( eelmine sild oli olnud 17 aastat tagasi). Volikogu liikmena olen ajalehes ” Pärnu Postimees ” avaldanud üle paarikümne artikli, käsitledes probleeme linnas.

Ettevõtte AS Laarmann & KO, mis tegutseb rahvusvaheliste autovedudega, tõstetööde ja ehitusega rajasin 1992 aastal. Käesoleval ajal juhib ettevõtet poeg Paavo. Ta on rajanud tööstushoonete katusele päikeseelektrijaamu.

Ees ootab rohepööre. Tahan tegutseda asjalikult ja (taga)järjekindlalt. Vinti ei või üle keerata. Oluline on taaskasutus ja jäätmete liigiti kogumine ning edasine käitlus. Teedeinsenerina saan olla abiks teeehitusobjektide rakendamisel.

Linnavalitsus vajab struktuurset muudatust, et paremini sujuks valdade ühendamise linnaga, ja jätkuval liitumisel moodustuks ühtne Pärnumaa (maakond).