Romek Kosenkranius | nr 340

Pärnu linnapea aastast 2015

Olen viimased kuus ja pool aastat töötanud Pärnu linnapeana ning tänan Sind, et oled usaldanud mind ja minu meeskonda – valimisliitu Pärnu Ühendab – juhtima meie kodulinna. Meie valimisliidu moodustavad inimesed, kes peavad oluliseks Pärnu head käekäiku ning linna tasakaalukat arengut. Nii olen ka ise püüdnud teha oma tööd kodulinnale pühendunult ja südamega.

Viimastest valimistest alates on valimisliit Pärnu Ühendab kuulunud Pärnu linna juhtinud koalitsiooni ning selle aja jooksul on tehtud palju märkimisväärset hariduse-, sotsiaal-, transpordi- ja linnamajanduse valdkonnas. Näiteks alustame just praegu uue kolmanda silla ehitust ja Rääma kooli renoveerimist, valminud on Tammiste hooldekodu uued hooned, uus liuväli, Rääma sõudekeskus ja kunstmuruga jalgpalliväljak, moodne Raja lasteaed ja linna ujula, noorte spetsialistide kortermaja ja palju muud, mida on võimalik märgata ka igapäevaselt linnapildis. Seejuures oleme maksimaalselt kasutanud Euroopa Liidu fondiraha ning viinud linna netovõlakoormuse viimase 10 aasta madalaimale tasemele. Ettevõtjad on toonud Pärnusse uusi investeeringuid ja loovad uusi töökohti, suvepealinn Pärnu on atraktiivne ja järjest suuremat tähtsust omav transpordisõlm.

Ma olen veendunud, et meie kodulinnas saab paljutki veel paremaks muuta. Selleks tahame mina ja meie meeskond – valimisliit Pärnu Ühendab – anda järgneva nelja aasta jooksul oma kaaluka panuse linna arengusse.

17. oktoobril toimuvad taas kohaliku omavalitsuse valimised ja Pärnule valitakse volikogu ning linnapea. Palun tule kindlasti valimistele hääletama ja kui soovid, et Pärnu areng jätkuks praegusel kursil, siis vali kindlasti valimisliit Pärnu Ühendab!

Romek Kosenkranius

Pärnu linnapea